Somat All In 1 Pro Nature

Apie gaminį

Veiksmingos indaplovių tabletės Somat All in 1 Pro Nature pašalina įsisenėjusias dėmes ir maisto likučius, o indai tampa švarūs ir gaivūs! Indaplovių tabletes paprasta naudoti - jos supakuotos po vieną  į vandenyje tirpstančią, biologiškai skaidžią plėvelę, kurios nereikia nuimti.
O kad valomasis poveikis būtų dar ir tvarus, junginyje yra 94% natūralios kilmės ingredientų, kurie užtikrina 100% Somat veiksmingumą.

Jokio ploviklio dozavimo, jokio indų mirkymo! Somat All in 1 Pro Nature indaplovių tabletes saugu naudoti, plaunant visų tipų indaplovėje naudoti tinkamus indus: lėkštes, taures, puodelius, butelius, sidabro dirbinius, stalo įrankius, puodus ir keptuves.
Indaplovių tabletės yra bekvapės, nepalieka nepageidaujamų maisto likučių ir kiekvieno plovimo metu suteikia taurėms krištolinio spindesio. Tabletės yra patvirtintos „Ecolabel“ sertifikatu kaip tausojančios aplinką. Pakuotė yra taip pat tausojanti aplinką ir visiškai perdirbama: kartonas pagamintas iš 100 % perdirbtų žaliavų.

Išbandykite mūsų „Pro Nature“ produktus!

Nepriekaištingam indų plovimo rezultatui

Leiskite mums jums patarti

Čia galite sužinoti daugiau apie tai, kaip užtikrinti nepriekaištingą indų plovimo rezultatą.

Kiti multifunkciniai indaplovės geliai

  • „Somat Gold Gel Anti-Grease”
  • „Somat Gold Gel Lemon & Lime”

#Mėgaukitėsbuvimukartu

  • Sužinokite puikių receptų, kuriais per kitą susitikimą galėsite pradžiuginti savo artimuosius.

  • Daugelis iš mūsų svarbiausių gyvenimo momentų įvyksta gaminant ar valgant kartu, taip mes užmezgame ryšį su kitais. Sužinokite daugiau įdomių faktų ir idėjų mūsų įkvepiančiuose straipsniuose.

  • Kas sakė, kad indų plovimas turi būti nuobodus? Smagumas garantuotas! O naudojant mūsų produktus, indus plauti ypač paprasta!