Somat All in 1

Apie gaminį

Indaplovių tabletės „Somat All in 1” pasižymi stipriomis ir veiksmingomis valomosiomis savybėmis. Greito ir galingo poveikio „Somat Gold” junginys šalina net ir labiausiai prikepusius nešvarumus bei arbatos ir kavos nuosėdas. Junginys greitai tirpsta ir veikia iš karto.

Tabletes „Somat All in 1” saugu naudoti, plaunant visas indaplovėms tinkamas lėkštes, taures, puodelius, butelius, sidabro dirbinius, stalo įrankius, puodus ir keptuves. Tabletės nepalieka nepageidaujamų muilo nuosėdų. Dėl specialaus „Somat All in 1 Extra” junginio po kiekvieno plovimo ciklo jūsų indai ir taurės nuostabiai spindės švara.

„Somat All in 1”

Dėl sudėtyje esančio citrinos rūgšties veiksmingai valo pridžiūvusius nešvarumus. Švariems ir spindintiems indams - be jokių pastangų.

„Somat All in 1 Lemon & Lime”

Nepriekaištingai švarūs indai ir gaivus citrinų bei žaliųjų citrinų aromatas

Naudojimas

Nepriekaištingam indų plovimo rezultatui

Leiskite mums jums patarti

Čia galite sužinoti daugiau apie tai, kaip užtikrinti nepriekaištingą indų plovimo rezultatą.

Daugiau ploviklių

#Mėgaukitėsbuvimukartu

  • Sužinokite puikių receptų, kuriais per kitą susitikimą galėsite pradžiuginti savo artimuosius.

  • Daugelis iš mūsų svarbiausių gyvenimo momentų įvyksta gaminant ar valgant kartu, taip mes užmezgame ryšį su kitais. Sužinokite daugiau įdomių faktų ir idėjų mūsų įkvepiančiuose straipsniuose.

  • Kas sakė, kad indų plovimas turi būti nuobodus? Smagumas garantuotas! O naudojant mūsų produktus, indus plauti ypač paprasta!