Skip to Content

Somat Gold

Apie gaminį

Jokio dozavimo, jokio mirkymo ir jokių nemalonių kvapų! Indaplovių tabletės „Somat Gold” pasižymi stipriomis ir veiksmingomis valomosiomis savybėmis. Greito ir galingo poveikio „Somat Gold” junginys šalina net ir sunkiausiai pašalinamus, labiausiai prikepusius nešvarumus: riebalus, svilėsius bei arbatos ir kavos nuosėdas. Junginyje yra dezintegranto, kuris greitai tirpsta ir veikia iš karto, net ir pasirinkus trumpą plovimo ciklą, net ir žemos temperatūros vandenyje.

Tabletes saugu naudoti, plaunant visas indaplovėms tinkamas lėkštes, taures, puodelius, butelius, sidabro dirbinius, stalo įrankius, puodus ir keptuves. Dėl specialių „Somat Gold” nuo vandens nuosėdų ir nemalonaus kvapo saugančių technologijų jūsų indai ir taurės nuostabiai spindės ir kvepės švara - po kiekvieno plovimo ciklo.

Naudojimas

Sudėkite indus į indaplovę

Plėvelės nuo tabletės nuimti nereikia - ji ištirpsta vandenyje plovimo ciklo metu

Įdėkite tabletę į ploviklio skyrelį

Įjunkite indaplovę

Nepriekaištingam indų plovimo rezultatui

Veikia iš karto

Nerūdijančio plieno spindesys

Neutralizuoja nemalonius kvapus

Stiklo apsauga

Indaplovės priežiūra

Leiskite mums jums patarti

Čia galite sužinoti daugiau apie tai, kaip užtikrinti nepriekaištingą indų plovimo rezultatą.

Daugiau ploviklių

  • Somat Excellence 4in1 Caps
  • Somat All in 1 Extra
  • Somat All in One

#Mėgaukitėsbuvimukartu

  • Raskite tobulą receptą, kuris nudžiugins jūsų artimuosius kito susitikimo metu.

  • Mes patiriame daugybę malonių akimirkų ruošdami maistą ir juo vaišindami, taip mes bendraujame. Sužinokite įdomių faktų ir idėjų apie tai mūsų įkvepiančiuose straipsniuose.

  • Kas sakė, kad indų plovimas turi būti nuobodus darbas? Su mūsų patarimais ir žaidimais tai tikrai įdomu! (O su mūsų veiksmingomis priemonėmis indus plauti išties lengva!)