Somat Gold

Apie gaminį

Jokio dozavimo, jokio mirkymo ir jokių nemalonių kvapų! Indaplovių tabletės „Somat Gold” pasižymi stipriomis ir veiksmingomis valomosiomis savybėmis. Greito ir galingo poveikio „Somat Gold” junginys šalina net ir sunkiausiai pašalinamus, labiausiai prikepusius nešvarumus: riebalus, svilėsius bei arbatos ir kavos nuosėdas. Junginyje yra dezintegranto, kuris greitai tirpsta ir veikia iš karto, net ir pasirinkus trumpą plovimo ciklą, net ir žemos temperatūros vandenyje.

Tabletes saugu naudoti, plaunant visas indaplovėms tinkamas lėkštes, taures, puodelius, butelius, sidabro dirbinius, stalo įrankius, puodus ir keptuves. Dėl specialių „Somat Gold” nuo vandens nuosėdų ir nemalonaus kvapo saugančių technologijų jūsų indai ir taurės nuostabiai spindės ir kvepės švara - po kiekvieno plovimo ciklo.

Naudojimas

Nepriekaištingam indų plovimo rezultatui

Leiskite mums jums patarti

Čia galite sužinoti daugiau apie tai, kaip užtikrinti nepriekaištingą indų plovimo rezultatą.

Daugiau ploviklių

#Mėgaukitėsbuvimukartu

  • Sužinokite puikių receptų, kuriais per kitą susitikimą galėsite pradžiuginti savo artimuosius.

  • Daugelis iš mūsų svarbiausių gyvenimo momentų įvyksta gaminant ar valgant kartu, taip mes užmezgame ryšį su kitais. Sužinokite daugiau įdomių faktų ir idėjų mūsų įkvepiančiuose straipsniuose.

  • Kas sakė, kad indų plovimas turi būti nuobodus? Smagumas garantuotas! O naudojant mūsų produktus, indus plauti ypač paprasta!