Skip to Content

Indų Plovimas Rankomis DUK

Kad indai būtų išplauti kuo geriausiai, iš pradžių juos surūšiuokite. Tinkamiausia tokia tvarka: stiklas, porcelianas, įrankiai, virtuvės reikmenys.

Išplauti bus lengviau, jei puodus, kuriuose yra pridžiūvusių maisto likučių, pamirkysite vandenyje su keliais lašais indų ploviklio „Pur“.

Popieriniu rankšluosčiu išvalykite maisto likučius, pavyzdžiui, špinatų ar kopūstų, tuomet nereikės taip dažnai keisti skalavimo vandens.

Prisileiskite šilto vandens ir įpilkite šiek tiek indų ploviklio „Pur“ pagal gaminio instrukcijas ir atsižvelgdami į vandens kietumą, nes ir nuo jo priklauso reikiamo vandens kiekis. Jei putų bus per daug, indai gali prasčiau džiūti.

Pirmiausia plaukite stiklines, puodelius bei stalo įrankius, vėliau – nešvaresnius indus. Pabaigoje plaukite puodus ir keptuves, taip racionaliausiai panaudosite plovimui skirtą vandenį.

Norėdami indus išplauti kuo geriau ir higieniškiau, turėtumėte reguliariai keisti kempinėles ir šluostes, virtuvinius rankšluosčius geriausia skalbti 60 °C temperatūroje. Plovimo šepetėlius galite plauti indaplovėje.

Indų ploviklį „Pur“ galite naudoti visiems indams plauti – nesvarbu, iš kokių medžiagų jie pagaminti. Kad ir ką plautumėte – stiklą, porcelianą, plastiką, nerūdijantįjį plieną ar sidabrą, – su „Pur“ rezultatas visada bus puikus ir bus apsaugoti net brangiausi Jūsų indai.

Tačiau „Pur“ tinka ne vien tam. Jį galite naudoti ir virtuvės prietaisams, plaunamiems paviršiams, stiklui ar langams valyti, taip pat riebalų dėmėms iš drabužių šalinti. Kaip matote, „Pur“ pritaikymas praktiškai neribotas. O kam Jūs naudojate „Pur“?

„Pur“ užtikrina, kad Jūsų indai būtų higieniški. Dėl sveikatos ir aplinkos apsaugos nėra būtina naudoti kitokių plovimo skysčių su antibakterinėmis savybėmis.

Perskalautus indus pamerkus į karšto vandens dubenį su keliais lašais „Pur“, nusiplaus visi maisto likučiai.

Jokios Mūsų naudojamos aktyviosios paviršiaus medžiagos nekenkia aplinkai ir yra greitai biologiškai skaidomos (pagal OECD 301 testą). Buteliuko medžiaga (PET) yra pagaminta naudojant 25 % perdirbtų medžiagų, ją galima toliau perdirbti.

Norėdami atidaryti kamštelio antgalį, patraukite jį aukštyn. Kelis lašus „Pur“ įlašinkite į vandenį, kuriame plausite indus. Tai geriausiai pavyks šiek tiek pavertus buteliuką. Pasinaudoję plovikliu, kamštelį uždarykite tiesiog užspausdami antgalį.

Dar vienas dalykas: „Pur“ kamštelio antgalis gali būti pasuktas bet kuria kryptimi, todėl jis patogus tiek dešniarankiams, tiek kairiarankiams.

Ar žinojote, kad didžioji dalis dizaino darbų buvo skirta kamštelio antgaliui sukurti, kuris tapo tokiu pačiu „Pur“ prekės ženklu, kaip ir su niekuo nesupainiojamas „Pur“ buteliukas?

Apskritai visi skysti indų plovikliai „Pur“ puikiai tinka indams plauti be pirštinių.

Jei jūsų oda ypač jautri, rekomenduojame naudoti „Pur Sensitive Aloe Vera“ arba „Sensitive Hand&Nails“. Hipoalerginiai indų plovikliai iš mūsų „Pur Sensitive“ asortimento ne tik plauna efektyviai skaidydami riebalus, bet ir apsaugo Jūsų odą ir ja rūpinasi, kadangi yra aukštos kokybės, pagaminti pagal dermatologų rekomenduojamą receptūrą.

Jei nenorite įnirtingai šveisti, indus su pridžiūvusiais maisto likučiais galite pamirkyti vandenyje, įlašinę kelis lašus indų ploviklio „Pur“. Taip juos išplauti bus daug lengviau. Pabandykite!

Jei plausite indų plovikliu „Pur“, indų sausai šluostyti nereikės. Spindinčių rezultatų pasieksite tiesiog sustatę indus į vietą taupančią indų džiovyklę. Įrankius į jiems tinkamą džiovyklę sustatykite rankenomis žemyn. Švarūs ir perskalauti indai be pastangų ir higieniškai išdžius savaime.

Patarimas: jei nenorite, kad liktų nutekėjusio vandens žymių, stiklines sustatykite apverstas ant švaraus virtuvinio rankšluosčio.

Nepersistenkite įnirtingai šveisdami šveitimo kempinėle. Palikite indus ar pridžiūvusias vietas pamirkti vandenyje, įlašinę kelis lašus indų ploviklio „Pur“. Taip juos išplauti bus daug lengviau. Pabandykite!