Skip to Content

Giluminis plovimas žemos temperatūros EKO ciklu

„Somat“ užtikrina išskirtinę švarą ir mažesnes energijos sąnaudas

Žemos temperatūros EKO ciklas – itin švarūs indai su mūsų naujos kartos „Somat“ plovimo priemonėmis. Jos specialiai sukurtos veiksmingam plovimui ir žemoje temperatūroje.

Taigi, perjunkite indaplovę į EKO ciklą, kad taupytumėte pinigus, energiją, vandenį bei išmetamo CO2 kiekį. Tuo pačiu, pasiekite išskirtinius plovimo rezultatus – naudojant „Somat“ - nauda visapusė!

Pasakykite TAIP EKO ciklui

EKO ciklas yra aplinką tausojanti indaplovės programa. Ją pasirinkus, naudojama daug mažiau vandens žemesnėje temperatūroje.

Nors užtrunka ilgiau, tačiau sunaudoja žymiai mažiau energijos ir vandens, nes EKO ciklo metu vanduo paleidžiamas aplink daugiau kartų, todėl jo nereikia tiek daug šildyti. 

Perjunkite į EKO ciklą naudodami „Somat“. Jūs taupote išteklius ir gaunate išskirtinę švarą, kurios siekiate.

Greitai tirpsta, todėl greičiau pradeda veikti

Galbūt jums atrodo, kad indai gerai išplaunami tik pasirinkus intensyvų ciklą. Dabar yra kitaip. Mūsų naujos kartos „Somat“ kapsulės, tabletės ir geliai greitai ištirpsta, pradeda veikti iš karto ir nepalieka likučių. 

Todėl jūsų indai bus nepriekaištingai švarūs net ir plaunant žemos temperatūros EKO bei trumpaisiais ciklais. Pamatykite spindinčius ir tvarius rezultatus patys jau dabar. 

Susipažinkite su mūsų naujos kartos valymo priemonėmis

  • Somat Excellence 4in1 Caps
  • Somat Gold
  • Somat All in One
  • Somat All in 1 Extra

Jus taip pat gali sudominti

#Mėgaukitėsbuvimukartu

  • Raskite tobulą receptą, kuris nudžiugins jūsų artimuosius kito susitikimo metu.

  • Daugelis iš mūsų svarbiausių gyvenimo momentų įvyksta gaminant ar valgant kartu, taip mes užmezgame ryšį su kitais. Sužinokite daugiau įdomių faktų ir idėjų mūsų įkvepiančiuose straipsniuose.

  • Kas sakė, kad indų plovimas turi būti nuobodus? Smagumas garantuotas! O naudojant mūsų produktus, indus plauti ypač paprasta!

Daugiau #Mėgaukitėsbuvimukartu akimirkų - kiekvienam

Mes žinome, kaip sunku yra žengti pirmą žingsnį.
Todėl atrinkome Jums svarbiausius dalykus, kad galėtumėte nedelsdami pradėti mėgautis #Mėgaukitėsbuvimukartu akimirkomis su savo artimaisiais.