Skip to Content

Virtuvės gudrybės

Norite pasilinksminti ir nesukti sau galvos dėl nešvarių indų? Tai įmanoma! Su mūsų indų plovimo gudrybėmis ir žaidimais. Pasisemkite įkvėpimo ir pasidalinkite savo nauja patirtimi su šeima ir draugais, kad jų kasdienis indų plovimas taip pat palengvėtų.

Pamaitinkite indų plovimo monstrą

Naudodami lipniąją plėvelę paverskite savo indaplovės dureles linksmo gyvūno snukučiu. Dabar kartu su savo vaikais pamaitinkite plovimo gyvūnėlį. Tai gali būti liūtas, dramblys ar triušelis - nevaržykite savo kūrybinių galių. Pasakykite savo vaikams, kad gyvūnėlį reikia maitinti, ir pasidalykite savo idėjos nuotrauka socialiniuose tinkluose, kad įkvėptumėte ir kitus tėvus.

Dalijimasis indaplove

Dalykitės indaplove su savo kaimynais bei draugais - tegul indų plovimas tampa dar tvaresnis. Kol laukiate švarių indų, galite netgi dalytis maistu ir suartėti. Puikus sprendimas vienišiams ir studentams.

Baugina netvarka? Be reikalo!

Užbaigus savo #Mėgaukitėsbuvimukartu akimirką Jums nereikia jaudintis dėl nešvarių indų.
Su „Somat“ indus išplauti bus paprasta!
Mūsų galingos sudėties priemonės išplauna net sunkiausiai įveikiamus nešvarumus, tokius kaip riebalai ir svilėsiai, todėl galite dar labiau mėgautis laiku su mylimais žmonėmis!

Sužinokite daugiau