Skip to Content

Kiek indų ploviklio turėčiau naudoti?

Dėl „Pur“ skalsumo tik su mažu indų ploviklio kiekiu galima išplauti daug indų. Tinkamo indų ploviklio kiekio naudojimas apsaugo nuo jo švaistymo ir, savaime aišku, taupo Jūsų pinigus. Be to, tai gali palengvinti indų skalavimą. Jeigu ploviklio pilate pernelyg daug, gali tekti ilgiau skalauti lėkštes, puodelius ir kepimo indus, norint pašalinti visą muilą. Taip švaistomas vanduo, laikas ir jeigu indai tinkamai neišskalaujami, yra pavojus, kad ant indų liks ploviklio likučių. Gali nukentėti Jūsų maisto ir gėrimų skonis arba galite justi muilo skonį.

Tinkamas plovimo skysčio dozavimas priklauso nuo konkretaus Jūsų naudojamo gaminio. Be to, dozė priklauso nuo to, kam naudojate indų ploviklį. Yra daug indų plovimo skysčio naudojimo sričių. Pavyzdžiui, jį galima naudoti automobilio plovimui, nešvarumų šveitimui nuo prietaisų arba grindų valymui.

Vis tik jeigu indus plaunate rankomis, štai keli patarimai, kaip, plaunant juos su „Pur“, jį tinkamai dozuoti.

„Pur Original“ ir „Pur Sensitive“: tinkamas dozavimas

Nekoncentruoto indų ploviklio „Pur“ įprastinė dozė yra 5 ml (arba 1,5 arbatinio šaukštelio) 5 litrams vandens.

Jeigu susidūrėte su sunkiai įveikiamu, pridžiūvusiu maistu ir nešvarumais, gali reikėti daugiau ploviklio ir indus kelias minutes pamirkyti. Maždaug 5 ml indų ploviklio 1 litrui vandens turėtų pakakti indams išplauti.

„Pur Power Gel“: tinkamas dozavimas

Plaunant indus su „Pur power gel“ yra lygiai taip pat svarbu žinoti, kiek indų ploviklio naudoti. Paprastai 3 ml (arba 1 arbatinis šaukštelis) ploviklio 5 litrams vandens padės pašalinti nešvarumus ir riebalus nuo indų. Tačiau jeigu plaunate puodus, keptuves ir kitus stipriai išteptus indus, Jums reikės šiek tiek papildomos galios. Naudokite maždaug 5 ml (1,5 arbatinio šaukštelio) indų ploviklio 1 litrui vandens ir porą minučių pamirkykite indus plovimo procesui palengvinti.

Ar turi būti burbuliukų?

Daugelis žmonių klaidingai mano, kad putos prilygsta indų plovikliui, ir vos putoms pranykus, į mišinį pripila daugiau indų ploviklio. Iš tikrųjų indų ploviklis išlieka dar ilgai po jo egzistavimo fizinių įrodymų (tų nuostabiųjų burbuliukų) išnykimo. Daugeliu atvejų galima toliau plauti indus. Jie bus švarūs ir išplauti be putų.

Ar žinote, kiek indų ploviklio naudoti? Stenkitės nepilti jo pernelyg daug - vadovaukitės Jūsų pasirinkto „Pur“ indų ploviklio tinkamo dozavimo rekomendacijomis.

Susiję puslapiai

  • Kaip veikia indų ploviklis?
  • Indų plovimo patarimai
  • Kaip plauti indus
  • Indų plovimas stovyklaujant
  • Ar galima naudoti indų ploviklį automobilio plovimui?
  • Valykite savo virtuvę indų plovikliu
  • Kaip virtuvėje kovoti su bakterijomis ir mikrobais
  • Ar mūsų indų ploviklis tinka jautriai odai?
  • Indų ploviklio saugos instrukcijos
  • Ar „Pur“ yra biologiškai irus indų ploviklis?