Skip to Content

Kas vyksta indaplovėje? Vaizdo kamera leidžia mums žvilgtelėti!

Ar kada nors susimąstėte, kas vyksta indaplovėje, kai uždarote dureles? Kitaip nei skalbimo mašinose, kuriose galite matyti vandens lygio kilimą, susidarančias ir vėl išskalaujamas putas, tai yra truputį paslaptinga. Galėtumėte tai palyginti su klausimu apie šviesą šaldytuve (suflerio pranešimas: ji užgęsta uždarius duris), tik atsakymas šiek tiek sudėtingesnis. „Youtube“ naudotojų, ginkluotų vandeniui nelaidžiomis kameromis, dėka daugiau nebespėliojame, kas vyksta indaplovėje. Jų vaizdo įrašuose užfiksuotas kiekvienas plovimo ciklo veiksmas.

Vaizdo įrašai apie tai, kas vyksta indaplovėje – „Youtube“ žanras

„Youtube“ yra tiek daug vaizdo įrašų iš indaplovės vidaus, kad yra galimybė rasti lygiai tokį patį modelį kaip Jūsų. Tokių vaizdo įrašų sėkmė įrodo, kad tai procesas, kuriuo domisi daugybė žmonių. Vienas populiariausių šio žanro vaizdo įrašų sulaukė daugiau negu 9 milijonus peržiūrų! Perspėjimas: „Youtube“ komentarai rodo, kad tokių vaizdo įrašų stebėjimas keistai ramina ir sukelia šiokią tokią priklausomybę.

Veiksmo kameros vaizdo įrašuose rodomas kiekvienas plovimo ciklo veiksmas

Jeigu ne iš smalsumo, kodėl tiek daug žmonių žiūri vaizdo įrašus apie tai, kad vyksta indaplovėje? Norėtume galvoti, kad žmonės lavinasi. Juk jeigu pamatote, kas vyksta indaplovėje, suprantate, kaip ji veikia; dėl to tampa lengviau tinkamai sudėti indus į indaplovę ir pašalinti dažniausias indaplovių problemas. Bet pirmiausia apžvelkime šiuose vaizdo įrašuose užfiksuotus veiksmus ir paaiškinkime, ką matome.

 1. Indaplovės pagrindas prisipildo vandens. Atkreipkite dėmesį, kiek nedaug reikia vandens. Į indaplovę tiekiamas vanduo jau gali būti karštas arba jis bus šildomas viduje.
 2. Vanduo pumpuojamas į purkštukus. Jie pradeda sparčiai suktis, apipurkšdami visą indaplovę ir jos turinį.
 3. Ploviklio dozatorius atsidaro ir tabletė, milteliai arba gelis paleidžiami į indaplovę.
 4. Priklausomai nuo kameros padėties, galima matyti šiltame vandenyje lėtai tirpstančią plovimo priemonę. Ji gausiai neputoja, o tai yra gerai (visi, kas kada nors sugadino savo indaplovę, įdėję įprastinio indų ploviklio, tai patvirtins).
 5. Nešvarus vanduo išleidžiamas ir prileidžiama švaraus vandens skalauti.
 6. Galiausiai, džiovinimo etapas yra… Na, gerai, ne visiems patinka stebėti vandens džiovinimą, todėl čia ir sustokime.

Veiksmo kameros vaizdo įrašai padeda mums suprasti, kas vyksta indaplovėje

 1. Pirmiausia ir svarbiausia, indaplovės vaizdo įrašai padeda paneigti gyvuojančius mitus ir sugriauti kelias kvailas fantazijas apie tai, kas vyksta indaplovėje. Vienas iš dažniausių klaidingų įsitikinimų apie indaploves yra tas, kad jos pripildomos vandens taip pat, kaip skalbimo mašinos. Indai nėra panardinami į vandenį ir jų nešveičia indaplovės fėjos, apsiginklavusios plonais šepetėliais ir kempinėmis (Nebent fėjos pasislepia vos pamačiusios kamerą? Turbūt niekada to nesužinosime ;)).

2. Pamatę besisukančius purkštukus, varomus tik vandens jėgos, suprasite, kaip svarbu, kad ant jų nebūtų nešvarumų ir kalkių nuosėdų. Kad indaplovės funkcijos išliktų nepakitusios, naudokite druską ir reguliariai valykite savo indaplovę.

3. Vaizdo įrašas iš lygiai tokio paties kaip Jūsų modelio indaplovės padės efektyviau sudėti indus į indaplovę.

4. Matydamas, kiek mažai vandens naudoja indaplovė, net skeptiškiausias indų plovėjas rankomis įsitikins, kad tai ekonomiškiausias ir ekologiškas indų plovimo būdas.

Daugiau šioje kategorijoje

 • Kaip panaikinti nemalonius kvapus indaplovėje
 • Patarimai dėl indaplovės, esant kietam vandeniui
 • Kaip sudėti indus į indaplovę taip, kad rezultatas būtų geriausias
 • Jauna moteris sėdi priešais atvirą indaplovę ir tikrina taurės švarumą
  Reikalinga skalavimo priemonė
 • Jauna moteris valo indaplovę
  Indaplovė nebeplauna švariai
 • vandens pilna taurė neutraliame fone. Bandymo juostelė padėta ant taurės briaunos, norint nustatyti vandens kietumą.
  Kietas vanduo

#Mėgaukitėsbuvimukartu

 • Raskite tobulą receptą, kuris nudžiugins jūsų artimuosius kito susitikimo metu.

 • Mes patiriame daugybę malonių akimirkų ruošdami maistą ir juo vaišindami, taip mes bendraujame. Sužinokite įdomių faktų ir idėjų apie tai mūsų įkvepiančiuose straipsniuose.

 • Kas sakė, kad indų plovimas turi būti nuobodus darbas? Su mūsų patarimais ir žaidimais tai tikrai įdomu! (O su mūsų veiksmingomis priemonėmis indus plauti išties lengva!)