Skip to Content

Tabletės ar gelis – kurį indų ploviklį indaplovei pasirinkti ir kaip jį naudoti

Indaplovėms skirti indų plovikliai būna skirtingų formų ir dydžių. Kuris yra tinkamiausias Jums? Trumpas atsakymas būtų toks: tas, kuris Jums labiausiai patinka. Galite patys atlikti palyginimą, išbandyti geriausius gaminius savo indaplovėje ir tada nuspręsti, tabletės ar gelis Jums tinka labiau. Kadangi populiariausia indaplovėms skirtų indų ploviklių forma yra tabletės, būtent šios kategorijos gaminių asortimentas yra pats plačiausias. Daugiau apie tai, kurios tabletės kokiam tikslui labiausiai tinka, skaitykite toliau.

Indaplovių tabletės – populiariausias gaminys

Indaplovių tabletės yra populiari indų ploviklių indaplovėms forma. Jas paprasta naudoti, jos veiksmingos ir būna įvairios sudėties. Kadangi yra tiek daug skirtingų indaplovių tablečių tipų, dažnai rasite jų sumažinta kaina arba specialių pasiūlymų. Toliau pateiktoje mūsų palyginimo lentelėje sužinokite, kurios tabletės kuriam tikslui tinka labiausiai.

1. „Somat Gold“ yra geriausias bendrosios paskirties indų ploviklis indaplovei. Toliau pateiktame vaizdo įraše žiūrėkite, kaip naudoti indaplovių tabletes.

2. Lyginant su klasikinėmis tabletėmis, „Somat  All in One“ pasižymi ne tik tokiomis pačiomis plovimo savybėmis, bet ir šešiomis papildomomis: greito aktyvinimo, arbatos ir kavos dėmių šalinimo, stiklo apsaugos, skaliklio, indaplovių druskos, indaplovės apsaugos.

3. Jeigu ieškote dar efektyvesnio daugiafunkcio gaminio, „Somat Gold Lemon & Lime“ pasižymi ne tik tokiomis pačiomis plovimo savybėmis kaip klasikinės tabletės, šešiomis papildomomis, kaip ir „Somat All in One“, bet ir dar daugiau: papildomu kvapų neutralizatoriumi, efektyviu plovimu nuo 40 °C ir papildomu nerūdijančiojo plieno spindesiu.

Mūsų geriausia indaplovių tabletė yra „Somat Gold 12 Multi-Active“. Be visų pirmiau išvardytų savybių, ji veiksmingiau plauna prisvilusius puodus ir keptuves bei pasižymi papildomu džiovinimo efektu. Papildomas privalumas: tabletės įpakuotos į ploną plėvelę, kurios nereikia nuimti rankomis. Dėkite tabletę tiesiai į indų ploviklio skyrių ir ji ištirps mašinoje. Beje, mes ne vieninteliai, manantys, kad „Somat Gold“ yra geriausia indaplovių tabletė. Vokietijos pirmaujantis vartojimo prekių bandytojas „Stiftung Warentest“ naujausiame gaminių palyginime deklaravo, kad jos yra geriausios daugiafunkcės tabletės. Šios tabletės paskelbtos nugalėtojomis ir kituose bandymuose.

Indaplovių gelis – kylanti žvaigždė

Gelis išpopuliarėjo pastaraisiais metais. „Somat Power Gel“ yra priemonė, kuri ypač gerai skaido riebalus, todėl jis puikiai tinka nešvariems indams po kepimo grilyje arba ant grotelių. Jis ne tik išplaus Jūsų puodus ir keptuves, bet ir pašalins indaplovėje, pavyzdžiui, filtre, susikaupusius riebalus. Kiti privalumai yra patogus dozavimas ir papildomas indų spindesys. Jeigu Jūsų vandens kietumas yra virš 21° dH (vokiški kietumo laipsniai), naudokite šį indaplovių gelį ir druską.

Toliau pateiktame vaizdo įraše žiūrėkite, kaip naudoti indaplovių gelį.

Daugiau šioje kategorijoje

 • Kaip panaikinti nemalonius kvapus indaplovėje
 • Patarimai dėl indaplovės, esant kietam vandeniui
 • Kaip sudėti indus į indaplovę taip, kad rezultatas būtų geriausias
 • Kas vyksta indaplovėje, kai uždarote jos dureles?
 • Jauna moteris sėdi priešais atvirą indaplovę ir tikrina taurės švarumą
  Reikalinga skalavimo priemonė
 • Jauna moteris valo indaplovę
  Indaplovė nebeplauna švariai
 • vandens pilna taurė neutraliame fone. Bandymo juostelė padėta ant taurės briaunos, norint nustatyti vandens kietumą.
  Kietas vanduo
 • Kodėl indų plovikliai be fosfatų yra palankesni aplinkai?
 • Kokiai indaplovės temperatūrai esant, suvartojama daugiausiai energijos?
 • Ar indaplovė yra tvariausias indų plovimo būdas?
 • Kaip apsaugoti taures nuo kalkių nuosėdų indaplovėje
 • Kaip išplauti nešvariausius indus indaplovėje

#Mėgaukitėsbuvimukartu

 • Raskite tobulą receptą, kuris nudžiugins jūsų artimuosius kito susitikimo metu.

 • Mes patiriame daugybę malonių akimirkų ruošdami maistą ir juo vaišindami, taip mes bendraujame. Sužinokite įdomių faktų ir idėjų apie tai mūsų įkvepiančiuose straipsniuose.

 • Kas sakė, kad indų plovimas turi būti nuobodus darbas? Su mūsų patarimais ir žaidimais tai tikrai įdomu! (O su mūsų veiksmingomis priemonėmis indus plauti išties lengva!)